Jest rok 2005. Wszystko zaczęło się w niewielkim budynku w Prusinowicach zaadoptowanym na potrzeby zakładu rzemieślniczego. 100m² i kilku pracowników, którzy swoim zaangażowaniem i ciężką pracą zapisali pierwszą kartę 17-letniej historii firmy.

Kolejne lata pełne kamieni milowych były pasmem sukcesów w rozwoju Tetris Meble. W 2008 roku powstała stolarnia i fabryka zatrudniała już 20 pracowników, a jej siedziba mieściła się w Wyszkowie Śląskim. Na samym początku pracownicy zajmowali się tapicerowaniem i pakowaniem mebli, a pozostałe do wykonania elementy, takie jak np. stelaże czy szycie były wykonywane przez zewnętrzne firmy.

W 2012 roku fabryka podwoiła zatrudnienie. W kolejnych latach uruchomiliśmy szwalnię oraz lakiernię. Tym samym fabryka dzięki odważnym decyzjom i jasno wyznaczonym celom stała się jednym z większych producentów mebli tapicerowanych w województwie opolskim.

O nas

Poznaj historie Tetris Meble

Firma Tetris Meble specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych, w której od blisko 15 lat wypracowane mechanizmy i metody zarządzania oraz skuteczna i konkurencyjna oferta rozwinęły produkcję, która trafia na rynek niemiecki, angielski, francuski i holenderski. Firma cały czas buduje kontakty handlowe i w niedalekiej przyszłości rozpocznie sprzedaż w kolejnych krajach.

W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz wzorów oraz bardzo dużą gamę wybarwień tkanin tapicerskich. W ramach swojego modelu działania oferuje indywidualne podejście do klienta i meble pod indywidualne zapotrzebowanie. Producent cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów i produkuje meble dla hoteli, restauracji, biur, hurtowni i mieszkań prywatnych.