Zobacz rozwiązania dla hoteli!

Komfortowo, ale tez praktycznie wyposażone pokoje powodują,

że goście chętnie powracają i polecają obiekt innym,

a nasi klienci zlecają nam produkcję na kolejne projekty.

Oferta dla hoteli.

Komfortowo, ale tez praktycznie wyposażone pokoje powodują, że goście chętnie powracają i polecają obiekt innym, a nasi klienci zlecają nam produkcję na kolejne projekty. Dzieje się tak między innymi dlatego, że przy naszym kliencie jesteśmy przez cały etap wprowadzania mebli do nowych przestrzeni. Widzimy początek i koniec realizacji. Oglądamy i analizujemy wraz z klientem powstawanie fundamentów nowego hotelu lub apartamentowca. W efekcie końcowym wszystkie meble, nawet w nietypowych zabudowaniach czy rozmiarach miejsc, pokojach pasują, instalacja elektryczna i hydrauliczna zgadza się z rozstawieniem mebli, a termin realizacji jest dotrzymany.

Wykonujemy na zamówienie pokój wzorcowy. Na każdym z etapów wykorzystujemy naszą wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie. Napotykając nieprzewidziane trudności, pracujemy dłużej, aby je wyeliminować.

Wysoki poziom wykonawstwa, estetyki i ergonomii – tylko takie połączenie pozwoli w pełni zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Meble muszą być przede wszystkim funkcjonalne, nie mogą przeszkadzać. Idealnie wkomponowane w przestrzeń i otoczenie pozwolą na chwilę relaksu i komfortu, a tego nam często brakuje.

Zobacz przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany ofertą?

Przejdź do działu kontakt, nasi konsultanci czekają żeby Ci pomóc.